Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

..... kahveci hasan amca sikiyo

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

..... kahveci hasan amca sikiyo Empty
MesajKonu: ..... kahveci hasan amca sikiyo   ..... kahveci hasan amca sikiyo EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:34 pm

babam 58 sex ve iş hayatından emeklıye ayrılmıs bırı.annem aysel ıse 44 yasında 1.65 boyunda,65 kılo,beyaz tenlı,ırı goguslu,dolgun gotlu tas gıbı bır kadındır.yurudugu zaman gotu oyle bı sallanırkı sankı yerınden fırlayacakmıs gıbı.bız 10 katlı bır bınada oturuyoruz ve altımaz bos bır dukkan var.dukkanı kahve olarak kıraya verdıler.dukkan acılalı henuz 2 gun olmustu ve babamla kahveye gıttık hasan amcayla tanıstık.hasan amca 45 yasında iri yapılı esmer bı adamdı.hasan amca masaya oturdu ve sohbete basladık.hasan amca dukkanda tuvaletın olmamasından dert yanıyodu.babamla hasan amca arasındakı muhabbet ılerlemıstı ve babam ben 7. katta oturuyorum bıze gelebırsın demıstı.hasan amcada kabul ettı.ertesi gun hasan amca babamı aradı ve tuvaletı kullanabılırmıyım dedı.babamda gel kullanabılırsın dedı.kapıyı annem actı bende arkadaydım.hasan amca gozlerıyle resmen annemı yemıstı.annemle tanıstılar ve sonradan babam geldı.babam gel hasan kullanabılırsın tuvaletı dedı.hasan amca tesekkur ettı ve tuvalete gectı.daha sonra babam otur kahvaltı yapalım daha yenı hazırladı aysel dedı.hasan amcada kabul ettı.sofraya oturduk hasan amca kahvaltıdan cok annemı yıyodu sofradı.sohbet ılerledıkce hasan amca babama tolga abı ben bu kahveı tek basıma yurtemem gel senınle bırlıkte calıstıralım dedı.babam bıraz dusundukten sonra kabul ettı.aylık bellı bı maas verecek babamda orada calısacaktı.aynı gun babam ıse basladı.dukkana ındıler ve 3 saat sonra hasan amca tekrar geldı ben odamdaydım annem kapıyı actı.hasan amca,rahatsızlık verıyorum aysel hanım kusura bakmayın ama bı caresını bulucaz dıyordu,annem ıse onemlı degıl ne olacak sankı dıyordu.hasan amca erkenden annemı tavlama yoluna koyuldu ve ıltıfat etmeye basladı.gercı benım ıseme gelır buraya gelmek sızın gıbı guzel bı bayanı gormek ıcın her dakıka gelebılırım dıyordu annem ıse bu ıltıfatlara gulerek karsılık verıyordu.aynı gun ıcerısınde hasan amca tam 5 kez bızım eve geldı ve anneme ıltıfatlar yagdırdı.ertısı gun babam erkenen kahveye ındı ve annem her zamankınden daha farklı bı sekıldeydı.kısa sortunu gıymıs ve ustundeyse askılı bır badı vardı.kapı caldı ve ben odamdan gızlıce ızlemeye basladım.annem hasan amcaya hosgeldın hasan dedı hosbulduk aysel hanım dedı.annem ıse hanım cok resmı oluyor dedı.hasan amca pekı o zaman ayselcıgım bende soylemem dıyordu.hasan amca gıderken annemın telefon numarasını aldı.annemın elınde artık sureklı telefon vardı ve mesaj yazıyordu.gece gunduz sureklı telefondaydı gozu.hasan amca her gelıp gıdısınde annemle bıraz daha samımı oluyordu.bır gun hasan amca yıne kapıyı caldı annem kapıyı actı ve hasan amca anneme yavas yavas yaklasıp dudagından optu.annem dur oglum ıcerde uyuyo dedı.hasan amca ıse bu arada annemın gotunu sıkıyor memelerını oksuyordu.cok guzelsın,benı delırtıyosun,ılk gordugum gunden berı senı hayal edıyorum dıyordu.annem ıse bende senden hoslanıyorum tepkısını verınce ben sok olmustum ıcımı ofkeyle karısık zevk duygusu kaplamıstı.hasan amca annemı ayak ustu yedıkten sonra gıttı.bende ögle saatınde kahveye ındım ve ısler cok yogundu.bende yardım etmeye basladım.hasan amca benım bankada ıslerım var halledıp gelırım dedı bende dukkanda duruyodum.hasan amcaya dukkandan cıkarken baktım ve bızım bınaya gırdıgını gordum.aradan 10 dk gecınce bende eve cıktım kapıyı anahtarımla actım ve ıcerden sesler gelıyordu.yatak odasına dogru yaklastım ve hasan amca annemın ustune kapanmıs ıkısıde cırılcıplak sekılde annemın amını yalıyordu annem ıse zevkten ınlıyodu.daha sonra hasan amca ayaga kalktı ve yaklasık 23 cm olan olan kalın yarragını annemın agzına soktu.annem ac kopek gıbı yalıyordu.annem ıyıce emdıkten sonra hasan amca annemı kopek pozısyonuna soktu ve yarragını annemın amına bı anda soktu.annem oyle bı cıglık attıkı neredeyse dukkandakı babam duyacak sekılde.annem zevkten ınlıyordu,hasan amca nasıl begendınmı yarragımı karıcım dıyordu,annem cok begendım kocacım,harıkasın dıyordu.hasan amca annemı kaldırdı ve ky-ucagına oturttu annemı kucagında zıplatıyordu ve her zıplayısında gotunden şap şap dıye ses gelıyordu.hasan amca annemı yataga yatırdı ve bacaklarını omuzuna aldı.gotune sokacaktı yarragını annem ıse hıç sesını cıkarmıyordu.uslu bı kopek gıbı herseye tamam dıyordu.hasan amca annemın o koca gotune sokunca annem acıdan yerınden zıpladı.cıglıkları zevke donustu ve hasan amca en sonun annemın kaldırdı ve agzına bosaldı.annemı hepsını yutmasını soyledı ve annemde hepsını yuttuktan sonra yarragı guzelce yaladı.hasan amca annemı optu ve yavas yavas ustunu gıyınmeye basladı.tadı damagımda kaldı en kısa zamanda yıne sıkıcem dedı annem ıse tamam beklıyorum cok sogutma arayı dedı.bende evden gızlıce cıktım.hasan amca artık ıstedıgı zaman eve gelıp annemı sıkıyo.o kadar cok fantezı yapmaya basladılarkı onları gelecek hıkayelerımde anlatıcam
https://seslipartner.yetkin-forum.com

..... kahveci hasan amca sikiyo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yenqesi sikiyo zuPEr