Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bant istedim sikildim....

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

bant istedim sikildim.... Empty
MesajKonu: bant istedim sikildim....   bant istedim sikildim.... EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:46 pm

slm ben pelin bi çok kez yazdım ama yayınlanmadı bu sefer yayınlanmasını umuyorum ben 1 75 boylarında esmer beline kadar saçları olan mavi gözlü 46 kilo da bi kızım gittiğim her yerde dikkat çekerim ve ayarlayamayacağım hiç bir erkek yokdur her neyse bundan 2 hafta önce arkadaşım gözdeyle onların binada oturan selimlerden bant istemeye çıkdık şimdi niye iki kişi çıkdınız diye düşünüosunuz adam çok tatlıymış gözde bana göstercek : her neyse bantı istedik harbi tatlıydı bende onun dikkatini çekmişdim süzüodu beni o günden sonra bi kaç gün yolda karşılaşdık bi yakınlık oldu sonra beni evine davet etti bende gittim konuşuoduk yanıma oturdu bi anda dudaklarıma yapışdı bi ara düşündüm sonra laf olurmu diye ama zaten kız değildim ve ne kanıtlayabilirdiki bende öpmeye başladım ve süper öpüşüodu öpmesiyle boşaltcakdı beni yavaş yavaş soymaya başladı beni kendide soyundu ve üstüme çıkdı boynumu emiyodu kendimden geçmişdim elide amımda bi yandan da amımı yokluydu baya bi seviştik ve artrk girmesini istediğimi söledim tabi oda beni kırarmı o kocaman sikini amıma dayadı yavaşca başını sokdu acıyodu sonra tamamı lap die içime girdi ikimizde derin bi oooooohhhhhhhhh çekdik hızlı hızlı sikini sokup çıkarırken ben yastığı sıkıoydum artk dayanacak gücüm kalmadı ve boşaldım bi süere sonra oda göğüsüme boşladı ve olduğumuz yerde yığıldık bi süre sonra tekrar başladı çok azgındı ve yorulmak bilmiodu beni zevke getirmek için göğüslerimden amıma doğru yalamaya başladı beni domalttı ve amıma sokdu artk amım acıodu ama daha çok zevk alıodum o sokdukça iyice zevk alıodum hayvan gibi sikiodu biyandanda göğüslermi sıkıp hep benim ol diodu ben bidaha görüşmeyeleim dedikçe iyice acıtarak sokuodu içime tabi görüşcekdim ama o acının zevki müthişdi bi anda ikimizde titreyeyerk boşaldık içime boşalmışdı giyindik doğum kontrol hapı aldık süper bi sikişdi umuarım bu hikayem yayınlanır bende daha neler var ama bi yayınlansa.........
https://seslipartner.yetkin-forum.com

bant istedim sikildim....
1 sayfadaki 1 sayfası