Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çıglık Çıglıga

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Çıglık Çıglıga Empty
MesajKonu: Çıglık Çıglıga   Çıglık Çıglıga EmptySalı Tem. 07, 2009 12:00 am

merhaba arkadaşlar bu ilk ve tamamen gerçek olan hikayemdir.bir akşam üzeri 4 arkadaş arabayla sahile inip kafaları çekiyordukk.muhabbet acayip koyulaşmıştıkii.ben dikiz aynadan kıvırta kıvırta giden afedi görene kadar,görür görmez biramı elime alıp peşine takıldım.

ben bu esrarengiz kişiyi kovaladıkça o daha hızlı yürüyodu ve yetişemeyeceğimi anlayınca koşarak yanına gittim.bi de baktım süper bi pasifti küt saçlı ince bellii yuvarlak kalçalı bi afetti karşımdaki.ben adımı söyledim ve elimi uzattım oda elini uzatı ve adının ahmet olduğunu söyledi.18 yaşındaydı.çok çıtırdı.sonra muhabebetimiz koyulaştıkça benim elim kalçalarına gitmye başlamıştı ahmetin.bu hareketim onunda hoşuna gidiyordu..tenha bir yere geçelim dedim olur dedi.tam aradığım fırsattı.çok sote bir yere geçtikk ve ben direk füze gibi olan penisimi ahmetin agzına dayadım.bu hareketim onu hem şaşırtmış hemde hoşuna gitmişti.öle güzel emiyordukii kafasını mest olmuştum boşalmamak için zor tutuyordum kendimi ama nafileydi.ahmette benim spermlerimi emmek için mücadele edercesine emiyor çılğına çeviriyordu benii çok geçmeden ahmetin agzına patladım.bir tek damlayı bile kaçırmadan yuttu ve benim aletii hala emiyordu bu kadar istekli birinii geri gönderemezdim.penisim hala inmemişti ve ahemt bunun farkındaydı arkasını dönmesini söyledim ve döndü.karşılaştığım manzara süperdi bembeyaz ve taş gib bi göt vardı önümde.sokmaya çalışıyodum ama girmiyordu çok dardı ahmetin götüü penisimi ve ahmetin götünü tükürüğümle ymuşattıktan sonra penisimi yavaş yavaş sokmaya başladım.ahmetin çığlıkları heryerde yankılanıyodu sankii.ve bu beni çok daha tahrik ediyordu.tamamı içindeydi artık ve hissedebiliyorduk.o pozisyıonda ahmeti sikerken çığlık atarak boşalmam ve bu acının bitmsi için yalvarıyordu ama ben dahada devanm etmesini istiyodum.ve yakşalık 20 dakika böle devam ettik ve ben ahmetin içine patladım fazlalıklarım dışarı taşıyoduu.ahmet bana numarasını bıraktı aletime kocaman bi öpücük kondurduktamn sonrada evine gitti.
https://seslipartner.yetkin-forum.com

Çıglık Çıglıga
1 sayfadaki 1 sayfası