Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Parkta Tecavüz

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: Parkta Tecavüz   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 12:16 am

Size başımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum. Geçen sene lise bire yeni baslamısdım. Arkadaslarımın ve benım çok hosumuza gidiyordu gözde. Iri göğüslü ve harika götü olan bir kız idi. Giden dört arkadaş hergün okul çıkışı bu kızı takip ederdik, kızda ondan hoslan dıgımızı bilirdi. Okulun son günleri dersler boş geçiyordu. Dördümüzünde dersi boşdu ve gözde nin dersi beden eğtimi idi. Daracık taytı ile bütün okulun gözü onun üzerındeydı ve biz bunu sıkmeyi aklımıza koymustuk. Aramızda bir plan yaptık onu cuma günü eve giderken evlerinin yanındaki parkta yakalıyacaktık.

Ve cuma günü gelmişti. Okul dağılmıştı ve yine eve gidiyordu. Bizde dördümüz arkasından izliyorduk ve ben parka yaklaşırken gözdenin karşısına çıktım. Diger üç arkadaş arkadan geliyordu ben gözdenin yanına yaklaştım ve merhaba dedim kendisine notlar hakkında birşey soracaktım ve parkta beş dakika oturmak istedim. Oda geç kalmasına rağmen biraz oturabileceğini söyledi. Kalbim küt küt atıyordu ve parka girdik. Parkta tesadüfen hiç kimse yoktu. Arkadaşlar benden gelecek işareti bekliyorlardı ve kendisi defterin arasından notları çıkarırken o müthiş göğüsleri görünüyordu ve arkadaslarım iyice yanımıza gelmişlerdi. En sonunda gözdenin bacaklarına elimi attım, korktu ve kalktı. Tam osırada bizimkiler geldi. Arkadaş ağzını kapattı biz ise banka yatırdık. Iyice çırpınmaya başladı. Hiç zaman kaybemeden işe başladık.

Elbisesini yırttık, altında sadece külot vardı. Iyice çırpınıyordu. Ben yüzüne iki tane destekli tokat geçirdim ve bayılıp kendinden geçiyordu ve sırayla işe koyulduk. Benim mal iyice kalkmıştı, ilk basta önden zorladım girmedi. Sonrada tükürükledim vajinası ister istemez ıslanmıştı. Tam osırada kendi kendine gelmeye baslamıştı, kendisine kızlığına veda etmesini söyledim ve amına gidip gelmeye başlamıştım. Diger arkadaşım ise ağzına veriyordu. kız kıp kırmızı olmuştu. Ben tem boşalacakken arkasına basladım. O müthiş götü harika idi ve ben iyice bosalmıştım. Ben kenara çekıldim, arkadaslarımın becermesini izliyordum. Gözde ise kaçamıyacağnı anlamıştı ve arkadaslarımda işini bitirdikten sonra oradan ayrıldık. Gözde ise evine gitti. Gözdeyi daha sonra bir kez daha yakalayıp siktik ve bu da onun hoşuna gitmeye başlamıştı
https://seslipartner.yetkin-forum.com
nazLı

nazLı

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: Geri: Parkta Tecavüz   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 2:40 am

ewd cocukLar sikmeK qüseL seydir yaşasıN sex [sexciyiz HEPİMİZ YAŞASIN SEXCİLER] ihihih tongue clown lol!
nazLı

nazLı

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: Geri: Parkta Tecavüz   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 2:43 am

warMı beniiiiiiiiii heryerimi yırTıLcak ve eLinden deiL qücünün yeddiiiĞii kadar sikebiLcekk kişiiiiiii eeeeeH hadii sizii bekLiom a.q ' Larım sikin beniii sikinnnnnnn..!iÇimde isdioRMM noLurrrrrrr..!!!!!! I love you What a Face Twisted Evil lol! drunken Question Exclamation
özqür

özqür

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: Geri: Parkta Tecavüz   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 7:01 am

bhen vharım oLumune sIqerım shenı
Admin
Admin
Admin

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: admin   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 3:40 pm

FORUMDA EN FAZLA PAYLAŞIM YAPANA KIZ MSN VERECEM xD
https://seslipartner.yetkin-forum.com
özqür

özqür

Parkta Tecavüz Empty
MesajKonu: Geri: Parkta Tecavüz   Parkta Tecavüz EmptySalı Tem. 07, 2009 6:11 pm

dmImam hemen basLıyom =) cheers

Parkta Tecavüz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okulda Tecavüz Ettiler