Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taksim Parkı

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Taksim Parkı Empty
MesajKonu: Taksim Parkı   Taksim Parkı EmptySalı Tem. 07, 2009 12:20 am

Yine taksim parkındayım ve sikim bir göt sikmek istiyor. Avımı bekliyorum. Sikim göğsüm götüm ve koltuk altlarımda bir kıl dahi yok. Yeni banyodan çıkmışım ve kokular sürünüp biraz da kadınsı giysilerle taksim parkında oturmaktayım.

Yanıma bir oğlan geldi beni sikmek için. Yine saat sordu bende saat 23 dedim. O da oturabilirmiyim dedi bende evet dedim. Yanıma oturdu. Bende daha kuytu bir yere gidelim mi dedim. Karanlık ve kimsenin bizi görmeyeceği bir yere oturdu. Elini tuttum. Çıplak ve kılsız göğsüme soktum memelerimi elledi çok hoşuna gitti.

Hemen elimi pantolonundan önüne attım. Sikini cıkardım. 14-15 Cm kadardı pembe idi. Hafif tüylü idi. Elimle sevmeye başladım. Cok hoşuna giiti. Taşaklarını avucladım ve eğildim yalamaya başladım çocuk delirdi. Gidelim dedi,nereye dedim nereye istersen dedi. Arkadaşın hamamı var dedim ve arkadaşımın saunasına gittik.

Şengül sauna . İkimizde soyunduk. Korkunc bir vucut. Bir kıl yok kendi ellerimle yıkadım. Tırnak ucundan başladım yalamaya. Yaladım sikini ve kılsız götünü. Sonra kucağıma oturtum 18 cm. Sikimi götünün derinliklerine soktum. Ahh. Kocacığım dedi. O şimdi benim karım sayılır. Her gece bir kadın gibi zevkle sikiyorum
https://seslipartner.yetkin-forum.com
nazLı

nazLı

Taksim Parkı Empty
MesajKonu: Geri: Taksim Parkı   Taksim Parkı EmptySalı Tem. 07, 2009 2:20 am

Hmmmmm Tabi herkesiN zewKi kendineeeeee heheheee!! alien tongue bom

Taksim Parkı
1 sayfadaki 1 sayfası