Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hala'mı Sabaha Kadar Siktim

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Hala'mı Sabaha Kadar Siktim Empty
MesajKonu: Hala'mı Sabaha Kadar Siktim   Hala'mı Sabaha Kadar Siktim EmptySalı Tem. 07, 2009 2:43 am

Halam kocasıyla gavga yapıp bize gelmisti. Biraz oturduk. Halam hadi yatalım dedi. aynı yatakta yatacagımızı duyunca sikim dikildi.halam 42 yaşında mükemmel bir vücuda sahipti. Onu görünce hep sikim kalkıyordu. Hep onu sikmeyi hayal ediyordum. Evinde kimse yokken külotlarını karıştırıp zevk suyumu, tam amının geleceği yere sürüyordum. Bundan büyük zevk alıyordum.

Ben duvar tarafına yattım. Halama sırtımı döndüm. Halam elini benim altta olan elime, bağlayıp okşamaya basladı. Bende dayanamayıp arkamı döndüm. Göz göze geldik.
Dilini bir hamlede agzima sokup dilini cok güzel bir sekilde agzimda dans ettiriyordu, bir ara benim dilim agzindayken bi yakaladi ki ne yakalama somuruyordu resmen dilimi sanki yaragim agzindaymis gibi.

Gözlerimin icine bakarak: „Ben demin geldim sira sende“ deyip asagiya dogru yalayarak indi ve boxerimin icinden benimkini kurtarip bir agzina almaya basladiki anlatilcak gibi degildi somuruyordu resmen (hayatimda cok bayan gecti elimden ama böyle agzina alan asla), ben fazla dayanamayip iki üc dakika sonra gelmeye basladim ama ne gelmeydi gelirken devam etti ve döllerimin hepisini yuttu.

Benimki hala inmeyi düsünmüyordu. Halam elimden tutup beni yatak odasina götürdü ve yatagina resmen atti beni. Ben hemen dilimi vücudunda gezdirerek amina getirdim, daha bir iki yalamayla hemen titremeye basladi ve nefesi bi hizlandiki anlatilcak gibi degil.Halam karim oluyordu artik bir hamlede fazla durmadan islak amina bir soktumki ben bile bir yerini acittim diye korktum, o inledikce ben dahada siki sokuyordum. Altimdan kurtulmaya basardi ve üstümde depinmeye basladi ama ne depinmekti. Halamı sabah 04:00 a kadar siktim. Artık yalnız kaldığımızda rahatça sikişiyoruz.
https://seslipartner.yetkin-forum.com

Hala'mı Sabaha Kadar Siktim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arabada ama bu kadar da olmaz