Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerdek Gecesi

YazarMesaj
nazLı

nazLı

Gerdek Gecesi Empty
MesajKonu: Gerdek Gecesi   Gerdek Gecesi EmptySalı Tem. 07, 2009 2:51 am

ben gerdek gecesinden o kadar çok korkuyordum ki bu yüzden evlilikten çok korkuyordum. ama sevdiğim insanı bulduktan sonra evliliği çok istedim. ve eşimle evlendik. ben hala tedirgindim hem heyecanlıydım istiyordum hem de korkuyordum. çok acıyacağını düşünüyordum. eşimle biraz konuştuktan sonra zaten birbirimizi çok istediğimizden dolayı öpüşmeye başlamıştık bile. üzerimde ince beyaz dantel bir gecelik ve altımda minicik tangam vardı. eşimi yavaş yavaş soymaya başladım. kıravatını gömleğini atletini derken altında pantolonu ve baksırı kalmıştı. eşim boynumu öpüyor ısırıyor, göğüslerimi sıkıyor beni altında inletiyordu. ben de ona karşılık veriyor bazen üstüne çıkıyordum, göğüslerini öpüyor boynunu ısırıyordum. sonra sırayla erkeğimin pantolonunu ve baksırını çıkarttım. penisi dimdik ve çok sert olarak karşımdaydı. önce onu bir güzel ağzıma alıp tadını aldım. sonra o saat gelmişti. birleşme vakti. ben biraz tedirgindim. erkeğim beni yatağa sırt üstü yatırdı bende bacaklarımı açtım. birinci denemede ben korktum ve erkeğim geri çekildi ikincide de böyle oldu. en son üçüncü de ben istedim. ve penisi yavaş yavaş içime girmeye başlamıştı. ve ben inanılmaz sulanmıştım zaten. o yüzden penisin tamamen içime girmesi hiç zor olmadı. canım hiç yanmamıştı. ve eşim içime boşaldı. o anın güzelliğini kelimelerle ifade edemem zaten. ama kesinlikle korkulacak bişey değil. özellikle benim gibi inanılmaz sulanan birileri için.

Gerdek Gecesi
1 sayfadaki 1 sayfası