Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HeyCan Ve aCı Ve göz Yası

YazarMesaj
özqür

özqür

HeyCan Ve aCı Ve göz Yası Empty
MesajKonu: HeyCan Ve aCı Ve göz Yası   HeyCan Ve aCı Ve göz Yası EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 8:08 pm

ben aslında 24 yaşımda tam olarak sikildim.ilk mala vuran kuzenimdi.çok suskun bir hayat sürmemin nedeni oldu kuzenim.çünkü sürekli onu arzulamaya başladım.alışmıştım.. bazan camdan çırılçıplak soyunurdum ona,evlerimiz tam eş değerde katlıydı ve yola bakmayan bir yönden ona camdan soyunurdum. sonra oda aletini eller ve evime gelir beni böylece sikerdi ama çabuk boşalırdı.bu yüzden tam 2 yıl bunun sorununu yaşamak zorunda kaldım. sadece sikerdi ve öylece defolup giderdi.sonra üniversitenin son yılında okuldan artık kaçar olduğumuz bir dönemde bir kişi benim hayatımı etkiledi ve tam 4 yıl boyunca beni hem sikti hem benim okulumun uzamasına ve bazı isyanlara sürükledi.ben artık çok serseri olmuştum. yırtık kotlar,barlar ve gece karanlıklarda sikişmeler için adam peşinde koşmalar.beni sikmeyi çok seviyordu.neden mi? çünkü ben ailemden gizlemek için çaba sarf ederken o bundan mutluluk duyardı ve bende onu sevdiğim için bu hayvanlığını görmezden gelmek zorunda kalmıştım.annem mutfakta iken o beni banyoda düzüyordu ve hart sex yaparak ağzıma havlu tıkkıyordu.bunu yapmazsam beni tehdit ediyordu.çünkü aynı sokaktan bile değildik.ve ben 31 yaşımda iken o bir kızı sevdi ve askerlik derken hayatımdan çıktı.ama ben son 6 yıldır güvensiz ve önüne gelen ile sikişen biri oldum.artık kendimi ne denli saklasamda bir erkeğe aşk dolu bakışımı gizleyemez olmuştum bu yüzden askerde iken bir kişi kalçamı ellmişti.ama hayatımda en güzel sikildiğim an adanalı iki genç erkek sayesinde yaşadım. çok güzel sikiyorlardı biri okşuyor diğeri sırtımdan inmiyordu.biri tokatlıyor diğeri muz sokuyordu.onları bir daha göremedim,ömer ve mehmet sizleri çok özledim siz bunları okursanız beni bulun ve lütfen beni yaşatın.acılarımla birlikte mutluluk göz yaşlarım sizin o harika orta boy yarraklarınızda saklı.!! heleki mehmetin dili çok güçlü ve ömerim kocaman taşşakları tıpkı bir salkım gibi.ama ömer sen mehmeti hep kıskandın biliyorum,ama mehmet daha iyi kayıyor biliyorsun,o seni yönlendirmese sen öyle beni sikemezdin. aahh ne günlerdi.işte böyle sikilmek varsa kaderde kaçamıyosun.acı ve hüzün ve göz yaşı hepsi aynı anda mutlu kıldı beni hep.

HeyCan Ve aCı Ve göz Yası
1 sayfadaki 1 sayfası