Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aM DEdıqın BOle OLUR

2 posters
YazarMesaj
özqür

özqür

aM DEdıqın BOle OLUR Empty
MesajKonu: aM DEdıqın BOle OLUR   aM DEdıqın BOle OLUR EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 8:10 pm

selam ben 185 boyunda atletik vucütlu ve 25 yasinda bekar bir gencim anlatacaklari tamamen gerçektir inanip inanmamak tamamen size kalmis.Beni yengem yani(Yesim)o kadar güzel bir bayandirki inanin abartmiyorum her gören derin bir ah çeker sikebilmek için ama o bunun farkinda bile degil çünkü pek öyle sexi giyinmez aslinda giyinmek istese bile ev hali karsi çikar. neyse fazla uzatmayalim ben yengemlerde kaliyorum yani ayni ev içindeyiz.ve her an beraber ayni havayi tenefüs ediyoruz ve ben her yere egilisinde,cem silisinde yerleri silerken yaniher an derin bi ah çekerim.birgün isten eve erken bi saatte geldim ve abim o gün mesaiye kalacagim diye telefon açmisti eve geldigimde yengem banyoda düs aliyodu bende her zamki gibi derin mi iç çektim ve üzerimi çikarip anahtar deliginden yengemin o muhtesem vucudunu seyrederken beniki kazik gi oldu ve hemen tuvalete girdim basladim otuzbir çekmeye yengem sanirim fark etti ve mustafa ne yapiyosun diye seslendi bende ancak hiiç diyebildim.Ve ardindan bana içerden havluyu ve getirirmisin dedi bende içeri girdim bi de ne göreyim havlulun içinde yengemin o kirmizi dantelli külotu ve kirmizi sütyenleri duruyodu ve ben oglum mustafa firsat bu firsa bunu degerlendir dedim kendi kendime ve ona bi süpr,z yamaya karar verdim banyonun kapisina vardim kapiya vurdum ve getirdim yenge kapidan elini uzatta al dedim oda kapiyi araladi elini uzatti ve o büyük an gelmistsve süprizimi verme zamani gelmisti yarragimi eline verecektim ama içim kipir kipirdi heyecandan kalbim yerinden firlayacak sandim bi an neyse elini uzatti ve bende elinin tam ortasina yarragimi koyuverdim yengemö birden elini geri çekti ve kapiyi kapamak istedi bi yandanda senne yapiyosun diye begiriyodu ama nafile ok yaydan çikti bi kere kafaya koydum sikecektim o güzel amcigini kaçari yotu ve kapiya yüklendim açtim içeriye girdim aman allahim o ne vücuttu oyle hayatim boyunca böyle biam böyle bi gögüs görmemistim ve hemen üstüne çullandim o dolgun dudaklarina yapistim yengemde bu arada yapma ne yapiyosun sen diye kivraniyodu ama nafile yenge seni bu gün sikicem yeter artik dayanamiyorum dedim ve dudaklarina yumuldum biyandan elleri tutuyodum diger elimlede amini götünü oksuyodum ki baktim hiç tepki vermez oldu ve hani bi laf vardirya tecavüz kaçinilmazsa zevk al di aynen öyle yapmaya basladi ve isler yoluna girdi dudaklarindan memelerine dogru indim o ne harika meme idi öyle dimdik ve tas gibi isirmaya doyamiyodum ve ni hayet bacak arasina ulasmistimki birden beni kollarimdan tutup aya kaldirdu ve dizlerinin üstüne çöktü aldi benim aleti azina basladi yalamaya adeta yalamiyo içimi bosaltiyordu bi bes dakka falan sonra dayanamadim ve agzina bosaldim o da hiçbir damlasini bile ziyan etmeden yuttu ve evet erkegim simdi sira sende diyordu ve oda bosalmak istiyordu artik ve kucagima aldigim gibi yatak odasina göturdum basladim yalamaya memelerini isiriyor bi taraftanda amini oksuyodum yengemin elleri sirtimda ve sanki sirtimi delicek gibi tirnaklariyla bastiriyordu amina indim ve dilimle adeta yiyordumo güzelim dar ve sicacik amini ben dilimi aminda gezdirdikçe o hadi sok artik diye inliyodu hadi erkegim sik beni parçala kocam unlarin hiç birini yasatmadi ban hadi sok arti dayanamiyorum diye adeta yalvariyodu ve hemen 69 pozusyonu aldik ve o kadar güzel emiyoduki dayanamadim ve birkez daha bosaldim agzina.oda bu arada büyük bir sarsintiyls bosaldi.bi bes dakka sonra tekrar agzina aldi ve benimkini kaldirdi.bende hemen sirtüstü yatirdim ve surtina bi de yasti koydum ve o daracik amcigi kabak gibi çikti ortaya ve yarragimi aminin üstünde dolastirdim ve yavasyavas sokmaya basladim ve artik kafasi girmisti ve yengem altimda inliyodu ami o kadar dardi ki sanki hiç sikilmemis gibiydi.hadi erkegim hepsini istiyorum içimde diye inliyodu.ama girmiyodu bende öyle bi yüklendimki bi hamlede hepsini soktum amina öyle bi çiglik attiki sesini kesmak için yastigi agzina dayadim ve artik içindeydim yavas yavas gidip gelmeye basladim ve arti bayagi alismisti ve daha hizli diye bagiriyodu altimda ben de hizlanmaya basladim sanki makinali tüfek gibi gidip geliyodum ve yengem öyle bir sarsitiyla bosaldiki anlatamam.kaldidim ve dört ayak yaptim ve tekrar gidip gelmeye beslim ve bir yirmi dakka sonra falan geliyorum agzini aç dedim ve hem kalkti ve agzina bosaldim.ama yen gem doymak bilmiyodu agzindan çikarmadantekrar kaldirmaya çalisti ve birkaç dakka sonra tekrar kaldirdi hadi bu kadarmiydi pesmi ettin yoksa ama ben daha doymadimki diyodu ve ben bu sefer götünden sikmek istedigimi söyledim oda buna karsi çikti ama bana nasil dayanacak bi çirpida tersini çevirdim ve göt deligine bastidim ama nafile bi türlü girmiyodu çünkü orayi hiç siktirmemisti ve ben hemen vazelini aldim ve yarragima ve göt deligine iyice sürdükten sonra bi daha denedim alamadi ve var gücümle yüklendim ve yarisi girdi yengem öyle bi çiglik attiki kulaklari sanki sagir ol.biraz öyle bekledikten sonra bidaha yüklendim ve hepsi girmisti artik ve yengemin hiç siktirmedigi götünün derinliklerindeydim artik yavas yavas gitgelden sonra alismisti artik ve hizlandim yengem yirtin lan götümü diye inliyodu ve oda zevk almaya baslamisti artik ikimizde ayni anda bosaldik ve öylece belki bi saat kaldik ve simdi her firsatta yengemle sikisiyoruz ve bu isten çok memnunuz ikimizde benim güzel yengem seni çoook ama çooook seviyorum özellikle de götünü çünkü hala tek sahibi benim hosça kalin
Admin
Admin
Admin

aM DEdıqın BOle OLUR Empty
MesajKonu: admin   aM DEdıqın BOle OLUR EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 9:01 pm

süper paylaşım kardeşim saol FORUMUMUZUN BİRAZ REKLAMINI BİRAZDAHA PAYLAŞIM YAPARSANIZ SEVİNİRİM
https://seslipartner.yetkin-forum.com

aM DEdıqın BOle OLUR
1 sayfadaki 1 sayfası