Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

azqın ÖzqRETmen =)

YazarMesaj
özqür

özqür

azqın ÖzqRETmen =) Empty
MesajKonu: azqın ÖzqRETmen =)   azqın ÖzqRETmen =) EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 8:12 pm

bundan yaklasik iki yil once havalarin 0 altinda oldugu bi zamandi universitede dersim bitmis o gunun yorgunluguyla tramvay beklerken duraktaki kadinin bana baktigini farkettim ama oylesine baktgini ve baskasina benzettigini zannederek fazla onemsemedim gelen tramvaya bindim ve tramvay cok kalabalik malum is cikisi ve okul saatlerinde tiklim tiklim oluyodu kendimi zar zor kapidan orta tarfalara dogru attim bi sure sonra durakta bakin kadininda bana dogru geldigini gordum kadin yanima dogru geldi ve benim yanimda durdu tramvay kalabalastikca kadin bana dogru sokulmaya arkasini bana surtmeye basladi bi sure bunu idere etmeye calsimtim ama nereye kadar benim kuheylan(19 cm lik alet) sertlesip kadinin arkasinda yerini alaya basladi bi sure sonra kadin kendini iyice bana birakarak vucudumun ustune tum agirligini birakarkak abandi ben once cevremi kontrol ederk bakislari kontrol ettim ama kimsenin bizi gorecek hali yoktu..firsat bu firsat diyerek tum cesaretimi toplayip ben kadinin kalcalarina dogru elimi indirerek oksamaya basladim kadin hafif bir gulumsemeyle gozlerimin icine bakti ve onune dondu...ben iyice kopmustum nerdeyse heyecandan bosalacaktim bi anda ne olduysa kadin hizli bir sekilde benden uzkalasark kapiya dogru yoneldi inmeye hazirlandi ve bana bir bakis atti ama ne bakisti gormeniz gerekti hemen arkasindan bende kapiya yoneldim durakta indik kadin onde ben arkasinda gidiyorudm ama kafam binbirturlu dusunce vardi ne oluyodu bu kadin ne yapmaya calisiodu kadin bir binanin onunde durdu ve kapiyi acark icere girdi bende kadina 10 metre filan uzaktaydim kadin tekrardan bana sanki iceri gel dermiscesine bi baksi fdaah attigini gordum kadin iceri girdi ama ben tirsiyorudum ne oluyo acaba ters biseymi diye filan ama olum bir olurm dieyerk kadinin arksindan bende girdim bayan asansor gelmis sanki beni beklercesine asansore binmiyordu beni gordugu anda asansorun kapisini acarak iceri girdi ve arkasindan kapiyi acik tutup benimde iceri gi rmememi bekledi ben girer girmez kadinla duduaklarimiz birlesti asanorde deli gibi opusuyorduk dillerimiz biribirini remenyaliyordu i anda benden uzaklasan kadin asansorun 7 katina basarak tekradan benle opusmeye devam etti katina geldigimiz kadin hememn evin kapisini acarak beni iceri gotrudu ve ustumuzdeki hic bir seyi cikarmadan opusmeye delliler gibi birbiirimiz oksamaya basladik kadin gomleginin gugmelerini cozmeye basladim ilk duymeyi actim ve daha sonra iki , uc derken o muhtesem yasina ragmen dipdiri tas gibi gosuleri orataya cikmaya basladi yasinin daha sonra ogrendigim kadariyla 35 oldugu bu yastaki bi bayan icin cok iyi gogusleri var...ben o muhtesem goguslerini yaklasik 95 likleri yaladikca kadin kuduruy saclarini saga sola atiyodu artik kadin lutfen sok diye yalvarmaya basladi ama benim hic acelem yoktu cunku zevki azgin bayanlarla yasamayi cok seviyuodum kadinin o nohut buyklugundejki gogus uclarini dudaklarimin arsinda ezdikten sonra yavas yavas asagiya dogru inmeye basladim pantolununu bi cirpida ciakrtik sonra latind amavi tangasiyle kaldi bi anda neye ugradigimi sasirdim kadin aminin killarini rsmien sekilli kesmis yani tam sex icin hazirlanmis bugun o yarraga doyuracagimi ami ole guzel yalamay abasladim ki kadin bagirmaya cigliklar atmaya basladi kadinin sulari agzima yuzume bulasmaya basladi kadin tireyerk yuzume tum sivilarini bosalttiktan sonra sira bende diyere benim kalin aleti agzian almak icin cok hizli bi sekilde pantulonumu cikardi hayattim bu kadar iyi yalayan bi kadin daha gormemistim cok azzgindi kendimi ben bir goz yukaridaki verdi iki goz diyerek kendime glmeye basladim ama bu sirada benim yiyip bitiriyodu beni kivama getirdikten sonra kadini oracikta yere yatirarak daracik kukusuna benimkini yerlestirdim kadin ilk basta cok kalin diyerk biraz nazlandi bende hemen kadinin klitorisine benim aletle banaa yaparak biraz daha sehvetlenfirfim kadin sok icimi diyerelk beni icine dogru bastirmaya basladi kadin tam kokle digim andda kadinda ohhhhh die bi ses duymaya basladim kadina vurdukca sik beni erkgim dah sert vur dah sert diye bei tesvik etmeye baslamistiki kadin tireyerk bosalmaya basladi ben hic hizimi kesmeden devamettim kadin artik altimda kivraniyordu artik bewnim erkegimsin beni herzman sik diye belime tirknaklarini gecirerek ustuen iyice abanmami sagliyordu gelyiroum dedim anda kadin beni icnde cikartark agzina aldi ole guzel yaliyoduki hayatimda oyle hic bosalmamistim kadin tek bir gram menimi disari kacirmadan yuttu ve sonra bi sura birbirimize ciplak tenlerimizi sarilark bi sure olrda olece uzandikçbi sure sonra birer sigara yakip karsilik muhebbete basldigimizka dinin 11 yildir dull oldugunu burda bi ilk okulda ogretmelik yaptigini ve ogun erkke arkadasina supriz yapmak icin gittigin evde arkadasinin onu baska bir kadinla aldatigini gormus ve ogun cok azgin bir sekilde oraya gitmis ve erkek arkadasini olyle gorunce oraya terk edip yolda bi sure tek basina yurumus madem o yap abiliyor demis bende yapabilirim diyerek piyango bana cikmis bayan ismini vermek istemedigim cin devamli kadin diyerek hitap ettim kadinl a ogunden sonra 6 ay kadar gorustuk her gorustugumuzde cilginlar gibi sex yaptik kendisi gibi dul olana arkdaslariylada sinirsiz sex yaparak bana hayatimin muhtesem 6 ayini yasatti ben burda universite ogrencisi omam nedeniyle bir gun tatile ailemin yanina gitmis geldigim kadini tekrardan gorusmek icin aradigim teli kapaliydi evine gittigimde evdende tasinmsi sonradan ogrendigim kadariyl eski erkke arkadasi rahatsiz etmeye baslamis oda ailesinin yanina istanbula donmus..ha bu arada benim yasim 23 eger cok azgin bir bayansaniz yas onemli degil beni doyurabiliosaniz benim icin yeterlidir msnime gelin sizin sex anlayiisinizi degistireyim gercekten sizde sasiracaksiniz.

azqın ÖzqRETmen =)
1 sayfadaki 1 sayfası