Hoşgeldiniz Partnerlik Klubu
LüTfen Üye OluNuZ
LüTfen Üye OluNuZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adana Didemden Kareler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Adana Didemden Kareler Empty
MesajKonu: Adana Didemden Kareler   Adana Didemden Kareler EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 9:44 pm

Adana Didemden Kareler A52
Adana Didemden Kareler A64k
Adana Didemden Kareler A73i
Adana Didemden Kareler A74
Adana Didemden Kareler A80
Adana Didemden Kareler 21671974
Adana Didemden Kareler Photo0017

GÖRÜŞME ŞARTLARIM

Çok özel ve elitim.Sende kendini özel hissediyorsan doğru adrestesin.Boyum 170,kilom 62. 30 yaş üzeri kültürlü,kariyer sahibi,elit beylere özel anlarında eşlik etmek adına buradayım.Üniversite mezunuyum,28 yaşındayım,Her konuda sohbet edebileceğiniz,zevkten sizi uçuracak elit bir bayan arıyorsanız,beni arayın,asla unutamayacağınız saatler geçirin.Tam bir sex delisiyim.Anal sex dışında sınırsız hizmet sunuyorum.Salt sex hizmeti vermiyorum ve asla sayı sınırı gibi komik düşünceler sahip değilim.Fantazilere açığım.Benden asla hayır sözü duyamazsınız.Saygı ve hijyen en önemli şartım.Resimler bana aitdir ve hepsi cep telefonuyla amatör çekimdir,çünkü tamamen doğallıktan yanayım.
Otel dışı görüşmediğimi unutmayın ve asla ev teklif etmeyin.
Şehir dışına çıkmıyorum.
1 SAAT=150TL
2 SAAT=250TL
GECELİK-23:00-03:00=500TL
SABAHLIK=24:00-07:00=800TL
Gecelik görüşme saatlerini dilediğiniz saatlere kaydırabiliriz.
LÜTFEN SADECE RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYINIZ: 05069338076
SOHBET AMAÇLI LÜTFEN ARAMAYINIZ!!!
BEN EMEK VERDİM VE BU SİTEYİ HAZIRLADIM.ŞİMDİ SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN SİTEMİ TAM OLARAK İNCELEYİNİZ VE O ŞEKİLDE ARAYINIZ.BİLGİLERİ ASLA TEKRARLAMIYORUM.RANDEVUSUNA BİLGİLENDİRMEDEN SADIK KALMAYAN BEYLERE KESİNLİKLE İKİNCİ KEZ RANDEVU VERMİYORUM.SABAH SAATLERİNDE VE GECE 24:00 SONRASI GELEN TELEFONLARA BAKMIYORUM.RANDEVU İÇİN EN AZ BİR GÜN ÖNCE YA DA GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİZ SAATTEN BİRKAÇ SAAT ÖNCE BENİ ARAYINIZ.TELEFONUZA CEVAP VEREMEDİĞM TAKDİRDE ÖNEMLİYSE MESAJ ATIN MUTLAKA GERİ DÖNÜŞ YAPARIM.SAÇMA SAPAN MESAJLARA ASLA CEVAP VERMİYORUM.
TEKRAR EDİYORUM LÜTFEN SADECE RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYINIZ:05069338076
https://seslipartner.yetkin-forum.com

Adana Didemden Kareler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ADANA DA DİDEM